ZADZWOŃ i dowiedz się więcej:

kom. +48 604 405 566

Witamy w Bella – Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEIC (Pearson English International Certificate) oraz LCCI International Qualifications.

Aktualności

1234

17.07.2018 |

Dodatkowe Międzynarodowe Sesje Egzaminacyjne

PTE General w 2018 roku!!!

13 Październik  │  10 Listopad  │  15 Grudzień

 

Skrócony czas oczekiwania na wyniki egzaminu - 6 tygodni!!

 

Z uwagi na przyjazne podejście do zdającego, certyfikaty PTE General cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród zdających.

 

Do tej pory największą niedogodnością była ich częstotliwość, w ciągu roku bowiem dostępne były jedynie 3 terminy egzaminów.

 

Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym Pearson postanowił wpisać na stałe do swojego kalendarza dwie dodatkowe Międzynarodowe Sesje Egzaminacyjne PTE General, które odbędą się jeszcze w 2018 roku.

 

Oprócz standardowej sesji grudniowej, zdobycie prestiżowego certyfikatu z języka angielskiego będzie możliwe również w październiku i listopadzie.

 

Kalendarz najbliższych sesji egzaminacyjnych wygląda zatem następująco:

• 13 październik 2018r.

• 10 listopad 2018r.

• 15 grudzień 2018r.

 

Dodatkowym udogodnieniem jest skrócenie czasu oczekiwania na ogłoszenie wyników egzaminu do około 6 tygodni.

Dowiedz się więcej i zapisz na egzamin

07.06.2018 |

Versant™ English Placement Test - wygodny I szybki sposób na sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego.

Za Tobą kolejny rok nauki języka angielskiego? Chciałbyś zweryfikować za pomocą niezależnego źródła, czy osiągnąłeś założony progres i godziny poświęcone na naukę nie poszły na marne?

 

Sygnowany przez Pearson – największą na świecie międzynarodową grupę edukacyjną Versant™ English Placement Test jest do tego idealnym narzędziem.

 

Bez wychodzenia z domu możesz szczegółowo określić swój poziom posługiwania się językiem angielskim w rozbiciu na 4 najważniejsze umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie (Speaking, Listening, Writing, Reading).

 

Sam test trwa jedynie 50 minut. Do jego przeprowadzenie potrzebujesz jedynie komputera ze słuchawkami i mikrofonem oraz dostęp do Internetu.

 

Już w kilka minut po wykonaniu testu wygenerowany zostaje szczegółowy, spersonalizowany raport, który zawiera:

• opis cyfrowy i słowny z podziałem na umiejętności językowe

• indywidualne wskazówki do dalszej nauki

• porównanie poziomu zdającego na skalach GSE i CEFR.

 

Dodatkowo (na prośbę zdającego) istnieje możliwość uzyskania imiennego zaświadczenia o swoim poziomie zaawansowania językowego.

 

Promocyjny koszt testu wynosi tylko 85 zł!!!

Dowiedz się więcej i zapisz na egzamin

30.04.2018 |

Międzynarodowa Sesja Egzaminacyjna – PTE General

Szczecin 16 czerwca 2018r.

Jesteś studentem i chcesz uzyskać wpis do indeksu bez chodzenia na zajęcia j. angielskiego?

Jesteś nauczycielem i musisz uzyskać uprawnienia do nauki j. angielskiego w szkole lub przedszkolu?

Twój obecny lub przyszły pracodawca wymaga od Ciebie certyfikatu z j. angielskiego?

Jesteś doktorantem i czeka Cię egzamin w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego?

 

Od samych nazw egzaminów (PTE, FCE, CEA, JETSET, telc, TGLS, ELSA, TEFL, TOEFL, TOEIC) kręci Ci się w głowie i nie wiesz który wybrać?

 

Zapisz się na egzamin i zdobądź prestiżowy, międzynarodowy certyfikat PTE General, wydawany przez największą instytucję egzaminacyjną w Wielkiej Brytanii – Edexcel, Pearson Company.

Z pewnością nie będziesz żałować.

PTE General, to bardzo przyjazny zdającemu egzamin, trwający często nawet o połowę krócej od innych egzaminów dostępnych na rynku.

Certyfikaty PTE General uznawane są na całym świecie przez uczelnie wyższe, pracodawców, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.

W Polsce uznawany jest przez MEN jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego oraz przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego.

Certyfikat PTE General stanowi również podstawę do zwolnienia z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego.

 

 Zapisy na sesję czerwcową do 14 maja!!

Dowiedz się więcej i zapisz na egzamin

30.04.2018 |

Międzynarodowa Sesja Egzaminacyjna – PTE Young Learners

Szczecin 16 czerwca 2018r.

PTE Young Learners, prestiżowy, międzynarodowy certyfikat z j. angielskiego dla dzieci przyznawany przez największą instytucję egzaminacyjną w Wielkiej Brytanii – Edexcel, Pearson Company.

 

PTE YL to idealny egzamin dla dzieci ze szkół podstawowych. Czerwcowa sesja egzaminacyjna jest doskonałą okazją dla rodziców aby sprawdzić jakie postępy w nauce j. angielskiego poczyniły ich pociechy.

 

Bezstresowa formuła egzaminu.

Został on zaprojektowany tak, aby zachęcić dzieci do uczenia się języka angielskiego, a jego format sprawia, że czują się one swobodnie podczas oceniania.

Na naturalne, swobodne zachowanie dzieci wpływa przede wszystkim fakt wykorzystywania w trakcie egzaminu sytuacji z którymi spotykają się one w życiu codziennym.

Dodatkowo przed egzaminem wprowadzono 5-7 minutowy etap relaksacyjny, który nie jest wliczany do dozwolonego czasu trwania egzaminu.

Na wszystkich czterech poziomach egzaminów uczeń spotyka się i poznaje życie codzienne, przygody i niefortunne wypadki rodziny Brownów – nie całkiem typowej rodziny angielskiej.

 

Egzamin przeprowadzany jest na 4 poziomach zaawansowania.

 

Zapisy na sesję czerwcową do 14 maja!!

Dowiedz się więcej i zapisz na egzamin

1234

Bella – Centrum Edukacji

Aleksandra Kochańska

 

ul. Modra 23

71-220 Szczecin

NIP: 852-248-16-75

Regon: 320940882

PTE Centre Number: 85996

LCCI Centre Code: POLA121