ZADZWOŃ i dowiedz się więcej:

kom. +48 604 405 566

Witamy w Bella – Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEIC (Pearson English International Certificate) oraz LCCI International Qualifications.

O nas

Bella – Językowe Centrum Egzaminacyjne, to szkoła językowa specjalizująca się w nauce języka angielskiego zarówno w profilu ogólnym jaki i specjalistycznym:

 

  • Angielski Biznesowy,
  • Angielski Branżowy,
  • Praktyczne Konwersacje,
  • Angielski dla Nauczycieli.

 

Jednocześnie jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne LCCI IQ, Pearson English International Certificate (PTE General) oraz Pearson English International Certificate (PTE) Young Learners możemy poszczycić się bardzo bogatą ofertą prestiżowych egzaminów sprawdzających poziom znajomości języka angielskiego, skutkujących uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu.

 

W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze na świecie egzaminy biznesowe: LCCI EFB – English for Business, LCCI SEFIC  – Spoken English for Idustry and Commerce oraz dedykowany kadrze managerskiej Diploma in Business English for International Managers.

 

W przypadku ogólnego języka angielskiego do dyspozycji naszych klientów mamy uznawane przez MEN, Urząd Służby Cywilnej oraz większość uczelni wyższych i pracodawców na całym świecie egzaminy Pearson English International Certificate (PTE General) na wszystkich poziomach zaawansowania, które przeprowadzane są zarówno w wersji stacjonarnej jak i komputerowej.

 

Wersja komputerowa (Computer Based Test) egzaminu Pearson English International Certificate (PTE General), charakteryzuje się tym, że można go zdawać bez wychodzenia z domu w dowolnie wybranym terminie.

Uzyskany w ten sposób certyfikat posiada takie same uprawnienia jak w przypadku egzaminu zdawanego w wersji stacjonarnej.

 

Bella – Językowe Centrum Egzaminacyjne stanowi integralną część Bella – Centrum Edukacji, ogólnopolskiej szkoły językowej z główną siedzibą w Szczecinie, która prowadzi swoją działalność od 2008 roku.

 

Wysoka skuteczności nauczania oraz przyjazne podejście do klienta spowodowały, że zaufały nam już dziesiątki tysięcy słuchaczy.

 

Posiadamy oficjalny patronat metodologiczny światowego lidera branży edukacyjnej – firmy Pearson, dzięki czemu nasza kadra nauczycieli ma możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w oparciu o doświadczenia najlepszych ekspertów (praktyków) z całego świata, specjalizujących się w nauce języków obcych.

 

Nasi lektorzy, to doświadczony zespół specjalistów, składający się z absolwentów filologii angielskiej o różnych specjalizacjach oraz native speakerów, posiadających dodatkowo uprawnienia egzaminatorów znajdujących się w naszej ofercie międzynarodowych certyfikatów.

 

Jako Centrum Egzaminacyjne j. angielskiego jesteśmy otwarci na współpracę ze Szkołami Językowymi oraz firmami (instytucjami) specjalizującymi się w realizacji projektów szkoleniowych współfinansowanych z budżetu UE działających na terenie całej Polski. Celem współpracy jest organizacja i przeprowadzenie egzaminów językowych, kończących się uzyskaniem wybranego, prestiżowego, międzynarodowego certyfikatu poświadczającego znajomość j. angielskiego.

 

 W ramach współpracy nasi eksperci w oparciu o nieodpłatną, kompleksową diagnozę potrzeb, pomogą w doborze odpowiednich egzaminów językowych (rodzaj egzaminu, poziom trudności, dobór odpowiednich modułów egzaminu). Po ustaleniu szczegółów zajmiemy się organizacją i przeprowadzeniem wybranego egzaminu. W razie potrzeby istnieje również możliwość udzielenia wsparcia wykładowcom (lektorom), poprzez udostępnienie im materiałów pomocniczych ułatwiających odpowiednie przygotowanie uczestników kursu do danego egzaminu.

powrót do strony głównej

Bella – Centrum Edukacji

Aleksandra Kochańska

 

ul. Modra 23

71-220 Szczecin

NIP: 852-248-16-75

Regon: 320940882

PTE Centre Number: 85996

LCCI Centre Code: POLA121